خرید شرکت رتبه دار و فروش رتبه شرکت عمرانی

4.7
(9)

خرید شرکت رتبه دار و فروش رتبه شرکت عمرانی

خرید شرکت رتبه دار و فروش رتبه شرکت عمرانی پیمانکاری در موسسه استار ثبت ، راهکاری برای کسب اعتبار حقوقی برای شرکت‌ها و ورود به مناقصه‌ها و مزایده‌های دولتی است. سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشوری برای مشخص کردن سطح کارآمدی شرکت‌ها در زمینه‌های مختلف، نظامی با عنوان رتبه‌بندی شرکت‌ها تعریف کرده است که طبق آن شرکت‌ها موظف هستند با ارائه مدارک و مستنداتی، نسبت به تعیین سطح کارایی و اعتبار آن اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت استعلام قیمت شرکت های رتبه دار با مشاوران موسسه تماس حاصل فرمایید.

02188880503

02188880703

09197391029

09197391030

 

ملاک‌های مختلفی مانند دانش تخصصی و بازدهی مالی و پشتیبانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، در روند واگذاری شرکت رتبه دار مؤثر است. با نگاه کلی به معیارهای  مورد نظر نظام رتبه‌بندی، بلافاصله نقش سابقه و مدت زمان فعالیت شرکت‌ها برجسته می‌شود.

کسب حداقل میزان اعتبار در همه‌ی ملاک‌ها نیازمند صرف وقت زیادی است.

خرید شرکت گرید دار و خرید گرید پیمانکاری راه‌حلی مناسب برای صرفه‌جویی در وقت و ارتقای میزان شایستگی و صلاحیت حقوقی شرکت‌ها است.

 

 

خرید شرکت رتبه دار و فروش رتبه شرکت

خرید شرکت رتبه دار و فروش رتبه شرکت

خرید شرکت رتبه دار

شرکت‌های تازه تأسیس گاهی با تکیه بر دانش فنی و پشتیبانی مالی خود احساس می‌کنند که توانایی شرکت در مناقصه‌ها و اجرای پروژه‌های بزرگ و حساس دولتی را دارند.

از نظر نظام رتبه‌بندی، از فعالیت این شرکت‌ها باید مدت مشخصی بگذرد و مدارکی مبنی بر اثبات سابقه کار و فعالیت‌هایشان ارائه بدهند.

طبیعتاً این شرکت‌ها واجد شرایط رتبه بندی شرکت نیستند و نمی‌توانند در مناقصه شرکت کنند، اما می‌توانند از طریق خرید امتیاز و نقل‌ و انتقال شرکت‌های رتبه‌دار، این مشکل را حل کنند.

 

 

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

As you found this post useful...

Follow us on social media!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.