تامین مهندس جهت رتبه بندی (تهران و شهرستان)‎‎

5
(22)

تامین مهندس جهت رتبه بندی تهران و شهرستان

××تامین مهندس جهت رتبه بندی (تهران و شهرستان)‎‎ ×× تامین نیروی امتیاز آور به مدارک مهندسین( عمران، معماری، راهسازی، برق، معدن، مکانیک، کشاورزی و … ) و مهندس بازنشسته جهت رتبه بندی مورد نیاز است.تامین مهندس جهت رتبه بندی تهران و شهرستان در موسسه استار ثبت انجام می شود.

مهم : (((((قابل توجه پیمانکاران و مشاوران محترم :  تامین نیروی امتیاز آور صرفا برای پرونده های انجام میگیرد که اخذ رتبه را استار ثبت انجام دهد))))

تامین مهندس امتیاز آور برای رتبه بندی

یکی از موضوعات بسیار مهم برای این‌که یک شرکت معتبر بتواند در رتبه بندی شرکت کند تامین مهندسین شرکت می‌باشد. تامین مهندس برای یک شرکت سبب می‌شود تا شرکت رتبه‌ی بالاتری را کسب کند و در نهایت در معاملات خود به سود بالایی برسد. مهندسینی که قرار است به عنوان مهندس شرکت‌های مشاوره‌ای و پیمانکاری استخدام شوند، باید قبل از استخدام بیمه داشته باشند چرا که این بیمه سبب بالا رفتن رتبه‌ی شرکت شده و در نهایت سود شرکت مربوطه را بالا می‌برد. در انتخاب مهندسین رتبه بندی شرایط بسیاری پیش روی صنعتگران می‌باشد اما آن‌ها باید به برخی نکات مهم در این باره توجه کنند.

فردی که قرار است به عنوان مهندس یک شرکت انتخاب شود مطابق قوانین جدید برای رتبه های پیمانکاری باید حداقل بیمه‌ای با 5 سال داشته باشد. علاوه بر این مهندسین در ابتدای کار باید کارت پایان خدمت یا کارت معافیت خدمت سربازی را به شرکت ارائه دهند. نکته‌ی مهم بعدی در انتخاب مهندس رتبه بندی این است که فرد منتخب نباید در ارگان‌های دولتی مشغول به کار باشد. اگر مهندسی شرایط و ویژگی‌های فوق را داشته باشد، می‌تواند در افزایش رتبه بندی شرکت سهیم باشد.

 

ارائه مهندس امتیاز اور جهت رتبه بندی شرکت

•برای گرفتن موقعیت پیمانکاری در خط کار. دو مهندس واجد شرایط با ۷ سال سابقه بیمه که ۳۶ ماه گذشته را در ۴ سال گذشته دریافت کرده اند باید در هیئت مدیره شرکت متقاضی حضور داشته باشند.
•در صورتی که شرکت متقاضی بخواهد رتبه پیمانکاری در دو صنعت کسب کند، باید دو مهندس رتبه بندی با دو صنعت متفاوت (الزامی) با حداقل ۳ سال سابقه بیمه وجود داشته باشد.
•اکنون مشکل این است که برای شرکت های نوپا و شرکت هایی که نیاز به ارزیابی دارند، تامین مهندسان کار سختی است و گاهی ممکن است اعضای هیات مدیره ۷ سال یا دو سال بیمه نداشته باشند. افراد بیمه شده به مدت ۳ سال. پس چه باید کرد؟

نکته

  1. سابقه بیمه ۳ تا ۷ سال یا بیشتر الزامی است
    رشته تحصیلی : کلیه رشته ها ( عمران، آب، راه، تاسیسات، نفت و گاز، برق، مکانیک و …)
  2. مدرک : مدرک فوق لیسانس و دکترا (یکی از عوامل موثر بر هزینه)
  3. سابقه بیمه در شرکت های دارای رتبه : طبق قوانین در صورت رد شدن سابقه بیمه در شرکت های دارای رتبه بندی امتیازی کسب نمی کنند.

 

تامین مهندس امتیاز اور برای پیمانکاران و شرکت های مشاور

شرکت ها را می توان به دو دسته کلی شرکت های بیمه و مشاوران تقسیم کرد. شرکتهای پیمانکاری به شرکت هایی اطلاق می شود که با انعقاد قرارداد بین اشخاص حقوقی یا حقیقی در امور زیر فعالیت می کنند: ساخت و تامین، نصب و اجرا، حمل و نقل، اجرا و راه اندازی.
شرکت های مشاوره به شرکت هایی نیز گفته می شود که به عنوان رابط بین پیمانکاران و شرکت های کارفرما عمل می کنند. فعالیت شرکتهای مشاور شامل حوزه های پشتیبانی، نظارت اجرا، نظارت بر طراحی، نظارت بر نصب و … می باشد.
زمینه های شرکت های تامین شامل: راه و ترابری، ساختمان، تاسیسات و تجهیزات، مدیریت آب، کشاورزی، مرمت آثار باستانی، نقشه برداری زمین و استخراج نفت و گاز می باشد.
شرکت های مشاور عبارتند از: ریاست مهندسی آب، ریاست کشاورزی، اداره پست، ریاست نیرو، ساختمان و شهرسازی، اداره معادن، ریاست ارتباطات، ریاست صنعت، اداره نفت و گاز، اداره راه و ترابری. و گروه تخصصی مشترک خوب

شرایط اعطای امتیاز به شرکت های پیمانکاری با مهندس امتیاز اور

اخذ ارزیابی کارآفرینی را می توان نقطه شروع جذب سرمایه و پروژه به شرکت های پیمانکاری دانست. بنابراین اگر به زودی به عنوان یک کارآفرین مشغول به کار خواهید شد. فرآیند ارزیابی پیمانکار را جدی بگیرید. آژانس های کارآفرینی به شما (ساجات) رتبه ای بین ۱ تا ۵ را به عنوان یک کارآفرین اختصاص می دهند. البته اگر بتوانید ثابت کنید که از امکانات و نیروهای فنی لازم استفاده می کنید. امکانات و مهارت های فنی بیشتر منجر به رتبه بهتر می شود، اما اگر فقط حداقل معیارهای مراجع مربوطه را داشته باشید. سپس به شما کمترین رتبه ممکن، یعنی. رتبه ۵ کارآفرین
هر چه تعداد کارگران فنی و با تجربه در شرکت پیمانکاری شما بیشتر باشد. شانس بیشتری برای کسب رتبه بهتر خواهید داشت. کسب رتبه خوب همچنین کیفیت بالای گروه شما را نشان می دهد، به این معنی که اعتماد سرمایه گذاران به شما در پروژه های خود آسان تر خواهد بود. بنابراین، رعایت الزامات ارزیاب های پیمانکار برای کسب بهترین رتبه پیمانکار ضروری است.

جذب مهندس امتیاز اور

•تضمین شرایط محیط کار: پیمانکار باید شرایط بهداشتی و محیط کاری مناسب و مطلوبی را برای پرسنل خود فراهم کند و درخواست ها یا برنامه هایی را که کارفرما در این موارد درخواست کرده است، اجرا کند.
•تهیه تجهیزات کارگاه: پیمانکار باید کلیه امکانات، تجهیزات و محوطه های کارگاه را بر اساس شرایط مندرج در قرارداد برای انجام کار فراهم کند.
•تهیه تجهیزات حفاظتی: پیمانکار باید کلیه امکانات و تجهیزات از قبیل نرده، روشنایی، نگهبانی و حفاظت از مصالح ساختمانی و ماشین آلات ساختمانی را فراهم کند.
•پیمانکار و شرایط پس از قرارداد کار: پیمانکار باید کلیه امکانات را برای آموزش، طراحی، تهیه، ساخت، نصب و غیره فراهم کند.
•شرایط کارفرما و پس از قرارداد: کارفرما نیز باید طبق ضوابط و مقررات مندرج در سامانه اینترنتی ساجات مربوط به اداره ثبت شرکت جهت تأمین مشاغل، مجوزهای لازم برای حفر چاه عمیق و نیمه عمیق را اخذ نماید. برای به دست آوردن اقلام خانگی و سایر ملزومات. آب، برق، گاز و شبکه های آنها با استفاده از وسایل مناسب.
•خدمات بیمه ای: یکی از وظایف مهم پیمانکار، بیمه کارهای شخصی، بیمه ساختمانی، بیمه هزینه حوادث یا بیمه اضطراری است که باید در اسرع وقت برقرار شود.

نکات مهمی که باید به یک مهندس داده شود

برای آن فرد باید بیمه تامین اجتماعی در ۴ سال گذشته صادر شده باشد. این شرایط مثل اینکه در این ۴ سال حداقل ۳ سال سابقه بیمه داشته باشد.
کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای مهندسان آقا الزامی است و یکی از مهم ترین مدارکی است که یک فرد باید داشته باشد.
کار قبلی یک فرد باید با مدرک تحصیلی او مطابقت داشته باشد تا امتیاز در این زمینه محاسبه شود.
داشتن گواهی اشتغال به کار برای سازمانی که فرد در آن کار کرده است نیز برای سازمان برای تعیین ارزشیابی بسیار مهم است.
یکی از شروط اصلی استخدام افراد این است که هیچ یک از مهندسان استخدامی کارمند دولتی نباشند. اگر چنین جایگاهی نداشته باشد نمی توان به این فرد جایگاهی داد.
پرسنل مورد استفاده شرکت نباید مدیران عامل شرکت های خصوصی یا دولتی باشند.

به خوبی شناخته شده است که سه اصل اصلی برای طبقه بندی شرکت های مشاوره و پیمانکاری وجود دارد که یکی از این سه اصل اصلی، اطمینان از داشتن مهندس با دانش خوب در زمینه کاری مورد نظر و همچنین توانایی انجام مشاوره است. کار کردن یک پیمانکار وجود دارد
اما فرآیند تامین مهندسی خود به ۴ روش انجام می شود و شرکت برای تامین نیروی انسانی لازم نیاز به رعایت این ۴ اصل دارد.

این ۴ اصل عبارتند از:

  • تامین مهندسین بدون رتبه
  • اخذ مهندس رتبه دار
  • استخدام مهندس با ۳ سال سابقه کار
  • مهندس با ۷ سال سابقه کار

 

 

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

As you found this post useful...

Follow us on social media!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.